MATERIÁLY NA KUCHYNSKÉ LINKY

Skrinky

Korpusy skriniek sú z lamina 18 mm s 2 mm ABS hranou vo farbe korpusu. Diely sú formované na digitálne riadenom CNC stroji. Bok korpusu nie je vŕtaný, zadnú stenu korpusov je možné taktiež zvoliť vo farbe korpusu. Farebné prevedenie si u nás môžete vybrať z viac než 40 odtieňov dreva a farieb.

Ďalším obľúbeným typom povrchovej úpravy našich kuchynských liniek  sú laminované dosky, ktoré sú atraktívne práve pre vysoký lesk. Ku každému dekoru starostlivo vyberáme farbu hrany. Dekory lamina a hrany sa dajú ľubovolne kombinovať.

Lamino EXOTIC

Pocit exotiky dosiahnete výberom odtieňov drevín z celého sveta. Dokonalá kresba a farebné prevedenie Vás presvedčí zamyslieť sa nad výberom dekoru a celkovým vzhľadom nielen kuchynskej linky, ale i farebnosťou a doplnkami kuchyne ako celku.

Lamino COLOR

Zvolením farebných kombinácií kuchynskej linky a doplnkov kuchyne ako bytového priestoru vytvoríte svoj vlastný štýl, ktorý bude viditeľný pri vstupe do Vašej kuchyne. Toto si môžete navrhnúť priamo v našom štúdiu a získate tak okamžitú predstavu o tom, akým smerom sa uberať pri zariaďovaní Vašeho domova, ako celku.