Kuchyne na mieru

Kuchyňa je miestnosť, ktorej je prikladaná veľká dôležitosť. Nie je už iba vyslovene funkčným priestorom, ale ďalšou obytnou miestnosťou, v ktorej sa nielen varí a konzumuje, ale ktorá je aj miestom stretávania, príjemného posedenia a hry detí. K zariaďovaniu novej kuchyne by ste teda mali pristupovať zodpovedne, poradiť sa v rodinnom kruhu a tiež s odborníkmi.

Kuchyňa presne podľa predstáv

Dnešným trendom je nechať si kuchyňu doslova vyrobiť na mieru podľa vašich predstáv a priestorových možností. Výrobcovia kuchýň dnes ponúkajú množstvo podobných drobností, ktoré vám umožnia ergonomické riešenie vašej kuchyne priamo na mieru. Nebojte sa nových farieb ani materiálov. Vaša kuchyňa tak nadobudne živší a zaujímavejší výraz, ako aj pečať vašej osobnosti. Urobte si z nej svoje skutočné kráľovstvo. Návrh, ktorý vám v našom štúdiu pripravíme, vás možno niečím prekvapí. No stále máte čas popremýšľať.

Kuchyňa je miestnosť, ktorej je prikladaný veľký význam. Nie je iba vyslovene funkčným priestorom, ale aj ďalšou obytnou miestnosťou, ktorá slúži nielen na varenie a konzumáciu, ale je aj miestom stretávania sa a taktiež miestom príjemného posedenia. K zariaďovaniu novej kuchyne by ste teda mali pristupovať zodpovedne, poradiť sa v rodinnom kruhu a taktiež s odborníkmi.


Kvalitná kuchyňa na celý život

Naše kuchyne vlastnej výroby ponúkajú široký výber materiálov a farebných kombinácií. Pre funkčnosť a maximálne využitie jednotlivých priestorov vychádzame zo skúsenosti s vstavaným nábytkom s využitím moderných materiálov a doplnkov. Zákazky sú spracovávané na moderných drevoobrábacích strojoch. Pre vlastnú potrebu i pre potreby našich zákazníkov využívame najnovší software, ktorý nám umožňuje kvalitnejšie a pružnejšie spracovávanie zákazok bezproblémovú obsluhu.Ako postupovať

ak, ste sa rozhodli pre novú kuchynskú linku, alebo vstavanú skriňu? Čo všetko si musíte uvedomiť a nachystať pred samotnou kúpou a realizáciou novej kuchyne? Pomôžeme Vám nasledujúcimi informáciami už pri plánovaní, ale aj pri samotnom nákupe.

Ako objednať kuchynskú linku?

Ako prvý krok pred samotnou kúpou si predbežne zamerajte priestor určený pre Vašu budúcu kuchyňu a netreba zabudnúť na umiestnenie vývodov energií. Presné zameranie vykoná náš technik. Skúste sa zamyslieť nad požadovaným využitím priestoru Vašej kuchyne, ergonómiou (správnym rozmiestnením, spotrebičov a účelnosťou pri práci v kuchyni). Zamyslite sa nad tým, čo Vám vyhovuje a čo by ste radi zmenili. S touto predbežnou predstavou navštívte jednu z našich predajní, alebo nám zašlite elektronicky dopyt. V predajni Vám veľmi radi pomôžeme vybrať materiály, poprípade spotrebiče, vhodné do Vašej novej kuchyne. Poradíme Vám ako optimálne využiť priestor a následne Vám pripravíme grafický návrh a cenovú kalkuláciu. Ak budete chcieť farebne zladiť Vašu kuchyňu s podlahou, alebo inou súčasťou bytového priestoru, je dobré zobrať si k nám kúsok materiálu na porovnanie s našími vzorkami. Ak bude pre Vás vyhovujúca naša cena a samotný návrh, môžete si u nás hneď dohodnúť termín zamerania.