Vitajte

na stránkach kuchynského štúdia FORK. Kuchynské štúdio FORK sa špecializuje na výrobu kuchynských liniek na mieru, vstavaných skriní, nábytku (postele, obývačky, komody, kúpelňový nábytok) a iného nábytku na mieru podľa priania zákazníka. Naše kuchyne (kuchyne na mieru) sú vybavené tými najlepšími prvkami ako je napr. rakúske kovanie BLUM (s doživotnou zárukou). Materiál rakúska drevotrieska EGGER. Hrany sú ohranované 1mm alebo 2 mm ABS páskou.      Prečo s nami spolupracovať?

Služba

Individuálny prístup ku každému zákazníkovi, po dohode možnosť plánovať kuchyňu u Vás doma, zameranie ZADARMO, 3d návrh ZADARMO, cenová kalkulácia ZADARMO. Všetky služby sú garantované v prípade osobného stretnutia u nás v štúdiu, alebo objednania si možnosti plánovania u Vás doma. Na žiadosti, ktoré obdržíme e-mailom reagujeme podľa kapacitných možností. Ak chcete mať istotu využitia našich služieb neváhajte nás, po dohode, navštíviť u nás v štúdiu.

Kvalita

Vysokú kvalitu našich výrobkov garantujeme výrobným postupom a použitím kvalitných, moderných obrábacích strojov a technológiou pri výrobe. Samozrejme nesmú chýbať ani kvalitné komponenty ako napríklad kovanie značky BLUM s doživotnou zárukou, drevotrieska EGGER, KAINDL a DDL, olepenie hrán 1mm alebo 2 mm ABS páskou

Cena

S cenou sa snažíme každému prispôsobiť s využitím výbavy rady Basic, Standard a High Class. Riešenie na mieru predstavuje dlhodobejšiu investíciu a nemusí byť pritom vôbec drahé.

Montáž

Kuchyne, kuchyne na mieru, vstavané skrine, alebo nábytok Vám profesionálne namontujeme od A po Z cez montáž samotného nábytku, zapojenie elektroinštalácie, inštalatérske práce a ďalších potrebných úprav.