Vstavané skrine 


Zvolte si svoj vlastný štýl, zvolte vstavanú skriňu

Stále väčšia modernizácia bytov a iných priestorov Vás núti hľadať praktickejší, lacnejší, ale predovšetkým Vám "na mieru šitý" spôsob využitia priestoru. Najlepším takýmto riešením bývajú vstavané skrine. Variabilný systém pre vstavané skrine sa skladá z dvoch hlavných častí. Jednou z nich sú zvislé posuvné, alebo otváracie dvere. Druhú časť tvorí policový systém na mieru. S posuv-nými dvermi získate takmer na každom mieste priestor s veľkým potenciálom úložných plôch. Vstavané skrine na mieru a stenové systémy sú flexibilné, praktické a kvalitné.


Vstavané skrine prinášajú komfort pre každý deň

Každá pracovňa, alebo knižnica potrebuje miesto na ukladanie veľkého množstva vecí. Preto sme nezabudli na Vaše knihy, CD, dokumenty, zberateľské predmety, sklo atď. Všetko bude riadne a prehľadne uložené na viditeľnom, pred prachom chránenom a bezpečnom mieste vo vitríne, alebo v knižnici. Vstavaná skriňa na mieru je ideálnym riešením pre Vašu spálňu, predsieň, alebo kanceláriu, pretože v porovnaní s bežnými skriňami získate až o polovicu viac úložného priestoru vo forme šuflíkov, políc, šatných tyčí. Problémom nie sú ani tzv. "mŕtve miesta" - kúty, skosené stropy a výklenky.


Design vždy a všade

Pokiaľ potrebujete z jednej miestnosti urobiť dve, neexistuje lepšie riešenie, ako rozdelenie posuvným systémom. Predely je možné namontovať na mieru bez akehokoľvek zásahu v miestnosti. Sú efeknté a ušetria veľa miesta.

Vašu vstavanú skriňu na mieru nemusíte voliť iba z nutnosti, aby získala úložný priestor, môže sa tiež stať samostatnou a harmonickou súčasťou Vašeho bytu, alebo kancelárie.

Návrh spracujeme v našom kuchynskom štúdiu, kde bude Vaša predstava prevedená do konkrétnej podoby a doplnená cenovou ponukou. Po vytvorení návrhu prídeme k Vám, a odmeriame Vami zadaný priestor k presnému spracovaniu zákazky. Po odmeraní a podpisu zmluvy o dielo následuje montáž vstavanej skrine.